MANAGER POSZUKIWANY
LUDZIE SZERYFA
okładka płyty Ludzi Szeryfa


Wszystkich chętnych lubiących styl i muzykę country, wielbicieli Dzikiego Zachodu, ludzi o kowbojskiej fantazji. Kompozytorów, autorów tekstów, grafików, fotografików, miłośników i hodowców koni, chodzących w kowbojskich kapeluszach, stylistów, indian, inne większości i mniejszości i kogo tam jeszcze przyniesie wiatr prerii. Zapraszamy do współudziału, współpracy, współtworzeniu nowej jakości muzyki popularnej w stylu countryrock. Humor, dobra zabawa, odrobina swawoli i wolności a przede wszystkim dobra radocha gwarantowana! Może uda się zorganizować w okolicy Siedlec w 2015 roku Picnic Country połączony z rajdem samochodów terenowych. Bywałem w Polsce chyba na wszystkich, to świetna rozrywka dla każdego. Dorośli i dzieci bawią się cudnie i każde wychodzi ze zdjęciem z kowbojem . Piszcie, dzwońcie, przyjdźcie

Wszystko mogę, nic nie muszę...

Wszystko mogę, nic nie muszę...

Co na to teściowa?

Co na to teściowa?

Siedlecki Szeryf...

Siedlecki Szeryf...

"Tygodnik Siedlecki" odnotował istnienie na siedleckim rynku muzycznym Szeryfa i nowego zespołu country. Miło nam - zachęcamy do lektury.

Drugie miejsce w konkursie na polską piosenkę country 2014 roku dla

07 sierpień 2014
Drugie miejsce w konkursie na polską piosenkę country 2014 roku dla

Jak szybko biegnie czas...

Przed chwilą przygotowywaliśmy się do udziału w Przepustce do Mrągowa i do Konkursu na polską piosenkę country 2014 r. i już po imprezie.

Tegoroczny Cały Piknik Country w Mrągowie - pierwsza taka impreza "Ludzi Szeryfa" od chwili powstania zespołu 2013/2014 - okazał się dla nas bardzo szczęśliwy. W Konkursie na piosenkę country 2014 roku utwór z naszego repertuaru "Skala prędkości" (słowa i muzyka Artur Suchożebrski) zajął drugie miejsce.

Na konkursowej scenie wystąpił Damian Suchożebrski (syn Artura), który mimo dużej presji wypadł znakomicie i wyśpiewał w Konkursie drugie miejsce. Dzięki temu piosenkę zespołu Ludzie Szeryfa "Skala prędkości" usłyszała również publiczność zgromadzona w amfiteatrze przy głównej scenie Pikniku Country w Mrągowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas mobilizowali do pracy. Dziekujemy organizatorom pikniku i publiczności za miłe przyjęcie, szczególnie ciepło dziękujemy naszym siedleckim przyjaciołom, których spora grupa pojechała z nami do Mrągowa - było znakomicie.

Płyta demo

06 lipiec 2014
Płyta demo

Szanowni Państwo,

prezentujemy okładkę naszej płyty demonstracyjnej "EL DORADO TO NIE SEN". Zapowiada ona płytę "SKALA PRĘDKOŚCI", nad którą równolegle pracujemy.
Ponieważ mamy wiele pytań i próśb o przesłanie naszej muzyki na płycie CD, nie zwlekając, zebraliśmy materiał i niniejszym prezentujemy okładkę tejże płyty.

Graficznie nawiązujemy do naszej strony http://WWW.LUDZIESZERYFA.PL - zapraszamy odwiedzin również na naszym facebookowym profilu https://pl-pl.facebook.com/LudzieSzeryfa.

 

Jeszcze raz zapraszamy do Mrągowa:

   - 25 lipca (piątek) - Przepustka do Mrągowa ("Ludzie Szeryfa" wystąpią wśród 10 zespołów zakwalifikowanych do konkursu). 

   - 26 lipca (sobota) - w Konkursie na piosenkę country 2014 roku wystąpi nasz Szeryf - Artur Suchożebrski z utworem "Skala prędkości".

 

Oczywiście, liczymy na występ również 27 lipca, w niedzielę, trzymajcie za to kciuki...

Mrągowo 2014

05 lipiec 2014

Miło nam poinformować wszystkich naszych Przyjaciół i Sympatyków oraz obserwatorów naszych poczynań na polu country, że utwór naszego Szeryfa - Artura Suchożebrskiego pt. "SKALA PRĘDKOŚCI" został zakwalifikowany do udziału w konkursie na PIOSENKĘ COUNTRY 2014. Konkurs odbędzie sie 26 lipca 2014 r. w Mrągowie (piosenki można posłuchać i skomentować tu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e3rFg8qPOFM).

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Country-Folk, która co roku poszukuje piosenek mających szansę stać się przebojem na festiwalu w Mrągowie. Obok naszej piosenki "SKALA PRĘDKOŚCI" na scenie konkursowej prezentowanych będzie jeszcze 11 utworów innych wykonawców.
 

Ponadto zespół LUDZIE SZERYFA jest jednym z dziesięciu, które zakwalifikowały się do finału konkursu "Przepustka do Mrągowa". Konkurs odbędzie się 25 lipca 2014 roku w Mrągowie. Tak więc będziemy gościć nad jeziorem Czos co najmniej dwa dni, ale oczywiście liczymy ma więcej...
Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa...

Do zobaczenia na miejscu.

 

 

do góry
Copyright © 2021 LUDZIE SZERYFA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron internetowych: L77.pl